KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13037077
nr 1303 7077
Vadim Markin
(f. 1960)
Blandteknik, Vadim Markin (f. 1960), Strandvägen. Signerad, 67x95cm
Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.
måndag 27 januari 2020
kl 18:08:19
Vadim Markin
Läs mer om Vadim Markin